Střední odborná škola

vodohospodarske stavby dopravni stavby architektura

Rychlé odkazy

lepenka 024

Charakteristika studia - 36-47-M/01 Stavebnictví

Na naší střední odborné škole máš možnost vystudovat obor 36-47-M/01 Stavebnictví, ve kterém si po 2 letech společného základu vybereš svoji specializaci (zaměření):

Zaměření:

Po 4 letech studia tě bude čekat maturitní zkouška a následně pracovní kariéra ve stavebnictví. Pokud ale chceš ještě více prohloubit svoje znalosti a dovednosti, můžeš jít cestou navazujícího studia na vybrané vysoké škole.

Naše škola má dlouhou tradici a značný věhlas. Vysoká kvalita výuky a výborné vztahy v kolektivu jsou pro nás absolutní prioritou.

Stavební škola je nejen pro chlapce, ale rozhodně i pro dívky, které mají rády technické obory!

exkurze DOS

Přijímací řízení:

Přijímaček se bát nemusíš - pokud máš kladný vztah ke studiu a k technickým oborům, bude pro tebe splnění přijímacích kritérií hračkou. Jestli si chceš raději přijímačky předem vyzkoušet, přijď k nám na zkoušky nanečisto. Nic tě to stát nebude a uvidíš, jak na tom jsi v porovnání s ostatními. Určitě se vyplatí také přečíst kompletní informace včetně termínů přijímacího řízení.

A jestli se k nám na školu dostaneš? Pro šikovné studentky a studenty tu máme místa dost! Nejlépe uděláš, když si přijdeš naši školu prohlédnout na Den otevřených dveří. Pak stačí vyplnit přihlášku, přijít na přijímačky a včas odevzdat zápisový lístek.

Studijní plány nalezneš ZDE.

Ubytování a stravování: zajišťuje domov mládeže.

Další informace Ti ráda poskytne Mgr. Ivana Bejblíková - zástupce ředitele pro SOŠ: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mob.: 605 258 380