Přijímací testy nanečisto

Pozn.: konkrétní termín přijímacích testů nanečisto lze určit až na základě informací společnosti CERMAT, zveřejnění předpokládáme během prosince 2018.

Během dubna bude na všech školách s maturitními obory probíhat přijímací řízení ke studiu, jehož součástí budou i testy z českého jazyka a matematiky. I letos bude jednotné zadání testů připravovat společnost CERMAT, organizace zřízená ministerstvem školství. Vzhledem k tomu, že výsledky testů jsou součástí kritérií přijímacího řízení i pro náš maturitní obor Stavebnictví, chceme pomoci uchazečům tyto testy úspěšně zvládnout.

Abychom Vám v tomto čase co nejvíce pomohli, budete si moci přijímací testy u nás vyzkoušet v reálném prostředí a čase, seznámit se s formou zadávání i formulováním úkolů. Během těchto zkušebních dnů se Vám budou věnovat naši učitelé, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti a poradí v případě nejasností.

Přijímací testy nanečisto u nás proběhnou koncem ledna 2019 v budově školy na ulici Komenského.

Na uvedený termín se budete moci přihlásit nejlépe vyplněním online formuláře, případně telefonicky na čísle 465 420 314, nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o podobě a obsahu zkušebních testů naleznete na www.cermat.cz, tedy společnosti, která pro nás tyto testy zabezpečuje.

Těšíme se na Vás.

Ing. Jiří Skalický