Přijímací testy nanečisto

Možná tě v letošním školním roce přijímačky vůbec čekat nebudou, možná ano. Jak je to možné? Vše se bude odvíjet od počtu přihlášek, které obdržíme. Pokud jich bude nejvýše 90 (to je naše kapacita 1. ročníků), písemné zkoušky psát nebudeš. Jakmile by zájem o studium převýšil naše kapacity, musíme písemné testy konat. Abychom ti co nejvíce ulehčili přípravu, půjdeme cestou jednotných přijímacích zkoušek.
O tom, zda budeš testy psát, tě budeme informovat nejpozději 5. března 2021. Zpráva ti přijde na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce ke studiu.

Je samozřejmě dobré být připraven dopředu na „horší“ variantu. Chtěli jsme proto i letos pořádat zkušební přijímací testy nanečisto. Bohužel nám to současná epidemiologická situace stále neumožňuje. Organizátor jednotných přijímaček (CERMAT) cvičné testy zveřejnil na svých stránkách. Není to sice ideální, ale můžeš si tak zkusit přijímačky nanečisto napsat alespoň doma. Testy najdeš tady. Přejeme hodně štěstí při jejich vyplňování a těšíme se na tebe!

Odkazy, co se hodí: