Střední odborné učiliště

instalater truhář zednik vodar monter vodovodu

Máš zájem o velmi perspektivní stavebně zaměřené učební obory? V praxi se určitě neztratíš! Délka studia našich oborů je 3 roky. Střídá se vždy týden teoretické výuky a týden odborného výcviku. Ten budeš v prvním ročníku vykonávat na škole, ve druhém a třetím ročníku můžeš mít po dohodě praxi u odborných firem. Završením studia pro tebe bude závěrečná zkouška, která se skládá z písemné, praktické a ústní části.

Jaké obory můžeš vystudovat:

• 36-52-H/01 Instalatér

• 33-56-H/01 Truhlář

• 36-67-H/01 Zedník

• 36-65-H/01 Vodař

• 36-58-H/01 Montér vodovodů a kanalizací a obsluha vodárenských zařízení

Podrobné informace nalezneš po rozkliknutí odkazu u jednotlivých oborů.

Další informace ti rád poskytne Ing. Vladimír Richtr, zástupce ředitele školy pro učební obory, tel.: 468 003 405 nebo 731 172 314, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

skill15 vyber 031 002

Přihlášky ke studiu

Přihlášku do denní formy vzdělávání nezapomeň odevzdat na sekretariát školy nejpozději 1. března 2020. Přihlášku a předvyplněný vzor najdeš na konci této stránky.

Přijímací zkoušky se na učební obory nekonají, určuje se však pořadí uchazečů pro případ velkého zájmu. Podrobné informace o přijímacím řízení nalezneš ZDE.

Rozhodnutí o přijetí ti bude vydáno nejpozději 23. dubna 2020 - tví rodiče dostanou pozvánky pro jejich vyzvednutí, nevyzvednutá rozhodnutí odešleme poštou.

Také nezapomeň odevzdat zápisový lístek do deseti pracovních dní od vydání rozhodnutí o přijetí.

V případě, že po prvním kole nebude naplněna maximální kapacita, vypíšeme kola další, takže máš možnost přihlásit se klidně i v červnu.

Podpora studia

Během studia se naučíš mnoho užitečných dovedností. Při své praxi si můžeš také velmi pěkně přivydělat. A když k tomu budeš mít ještě dobré známky, určitě dosáhneš i na prospěchová stipendia ve výši až 6000,- za rok. Pokud budeš studovat na zedníka můžeš získat dalších 7 000,- za rok a pokud na vodaře 6 000,- za rok.

LOGO20TABLETY20A20STIPENDIA204   wifi zone

Můžeš se podívat na výrobky studentů nebo se podívat do naší školy pomocí virtuální prohlídky:

Přihláška ke stažení

pdfPřihláška na SOU.pdf - formulář k vytištění
xlsxPřihláška na SOU.xlsx - interaktivní XLSX formulář (excel)
xlsxPřihláška na SOU - vzor.xlsx - předvyplněný vzor
pdfVysvětlivky k tiskopisům přihlášek