Střední odborné učiliště

instalater truhář zednik vodar monter vodovodu

Informace pro uchazeče o studium středního odborného učiliště

Přihlášku do denní formy vzdělávání lze odevzdat na ředitelství školy nejpozději v pátek 1. března 2017.

V rámci přijímacího řízení na učební obory budou ke studiu přijati uchazeči, kteří splnili povinnou školní docházku nebo úspěšně ukončili základní vzdělávání a splňují podmínky zdravotní způsobilosti pro daný učební obor.

Rozhodnutí o přijetí bude vydáno 22. 4. 2017 - rodiče žáků dostanou pozvánky pro jejich vyzvednutí, nevyzvednutá rozhodnutí budou odeslána poštou.

Zápisový lístek je možno odevzdat až po vydání rozhodnutí (od 22. 4. 2017)

V případě, že nebude naplněn předpokládaný stav žáků, budou po ukončení prvního kola vypsána kola další, v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).

Podpora studia

LOGO20TABLETY20A20STIPENDIA204  wifi zone

Kromě stipendií, která poskytuje škola, jsou obory Zedník, Vodař a Montér finančně podporovány stipendiem Pardubického kraje.

Obory studia

36-52-H/01 Instalatér

33-56-H/01 Truhlář

36-67-H/01 Zedník

36-65-H/01 Vodař

36-58-H/01 Montér vodovodů a kanalizací a obsluha vodárenských zařízení

Podrobné informace naleznete po rozkliknutí odkazu u jednotlivých oborů.

Další informace: Ing. Miloslav Tomášek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zástupce ředitele školy pro učební obory, tel.: 603 340 800

Projekty studentů