Nejbližší dny otevřených dveří se uskuteční:

• ve středu 28. 11. 2018 od 14:00 do 17:00,
  • v pátek 18. 1. 2019 od 13:00 do 17:00 a sobotu 19. 1. od 9:00 do 12:00.

Pokud bys rád naši školu navštívil i mimo dny otevřených dveří, stačí nás jen kontaktovat, rádi tě provedeme a poskytneme všechny potřebné informace.

Dny otevřených dveří probíhají v hlavní budově na ulici Komenského v centru Vysokého Mýta (mapa), kde jsou prezentovány všechny obory (SOU, SOŠ i VOŠ).

DOD 10 2059

Program dne otevřených dveří:

• seznámíš se s vybavením a prostředím školy
  • můžeš posoudit úspěšnost naší vize - přívětivost a vysokou kvalitu studia
  • pohovoříš s pedagogy i vedením
  • naši studenti tě provedou po celé škole a zodpoví každý tvůj dotaz
  • zhlédneš práce současných studentů

Proč se k nám přijít podívat?

Zde si můžeš přečíst krátké noviny představující naši školu. Určitě tam najdeš informace, o kterých jsi nevěděl.

Pokud bys chtěl mít lepší představu, co tě na Dni otevřených dveří čeká, můžeš se podívat do této fotogalerie.

V naší škole můžeš využít řady příležitostí - pokud budeš mít dobrý prospěch, určitě dosáhneš na školní prospěchová stipendia, u vybraných oborů SOU také na stipendia Pardubického kraje. Během studia podnikneš spoustu hodin praxe a exkurzí, takže po absolvování se můžeš vrhnout hned do práce. Wi-fi signál je u nás samozřejmostí stejně jako přátelské prostředí a skvělí učitelé.

Podrobné informace nalezneš po rozkliknutí: