Přidejte se k nám

Z důvodu zvyšujícího se počtu žáků hledáme do našeho kolektivu nové zaměstnance na pozice:

Učitel/ka předmětu Virtuální modelování - Revit / ICT

Pracovní náplň: výuka odborného předmětu Virtuální modelování u oboru Pozemní stavitelství, kde je hlavní náplň výuka v programu Revit (3D, BIM), případně i výuka předmětu informatika (MS Office, HW apod.)
Velikost úvazku: částečný úvazek dle domluvy

Nabízíme:

  • smysluplné zaměstnání, ve kterém lze předat své znalosti a zkušenosti nastupujícím generacím
  • pracovní doba odpovídající organizaci školního roku
  • 40 dní dovolené + 12 dní samostudia
  • možnost stravování za velmi příznivé ceny
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

  • vysokoškolské, nejlépe ve stavebním oboru

Platové podmínky: přepočet z plného úvazku, který činí 30 270,- až 40 320,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny, lze i na DPČ
Nástup možný od: 24. 8. 2020

Správce odloučeného pracoviště (technický pracovník)

Pracovní náplň: zajišťování údržby a běžných oprav u budov na odloučného pracovišti (ul. Kpt. Poplera - areál dílen)
Velikost úvazku: poloviční úvazek (do plného lze zkombinovat s mistrem pro obor Instalatér)
Nabízíme:

  • klidné a stabilní zaměstnání
  • volná pracovní doba dle vzájemné domluvy
  • 25 dní dovolené

Požadované vzdělání a dovednosti:

  • minimálně vyuční list (výhodou je vyučení v oboru Elektrikář, Instalatér apod.)
  • výhodou jsou také zkušenosti se správou budov, obsluhou kotelen apod.

Platové podmínky: 8 500,- až 12 400,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny
Nástup možný: ihned nebo dle dohody

Učitel/ka odborných předmětů

Pracovní náplň: výuka odborných předmětů oboru Stavebnictví
Velikost úvazku: plný úvazek (po domluvě lze i částečný)
Nabízíme:

  • vysokoškolské stavebního směru
  • DPS výhodou

Platové podmínky: 30 270,- až 40 320,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny