Školská rada

Od 1. 1. 2018 byla na základě rozhodnutí rady Pardubického kraje ustanovena nová tříčlenná školská rada (zřizovací listina školské rady, č. j. KrÚ 76751/2017/6 OŠ ze dne 23. 10. 2017). Tato rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a studentům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy.

Členové školské rady Vyšší odborné školy stavební a Střední školy stavební Vysoké Mýto:

člen ŠR za pedagogické pracovníky a zároveň předseda škol. rady: Ing. Zdeněk Spilko Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Případné náměty a připomínky k průběhu vzdělávání a organizace na naší škole můžete vkládat ONLINE ZDE, předem za ně děkujeme, stanou se předmětem diskuze. V případě potřeby lze kontaktovat také přímo členy školské rady nebo jejího předsedu osobně nebo na uvedených emailech.

Dokumenty školské rady:

Zápisy ze zasedání školské rady