Zahájení nového školního roku

neděle, 02 září 2018 22:34 | Jiří Skalický

Milé studentky, milí studenti,

věřím, že jste si letní prázdniny skvěle užili a nečerpali sílu a chuť dozvídat se nové informace a získávat další zkušenosti ze stavařského oboru.

Začátek školního roku je i pro nás kantory vždy něčím nový – především se nám obmění tváře v daných ročnících, zvykáme si na nový rozvrh a občas i na nové kolegy. Ten letošní školní rok bude pro nás všechny ale jiný v mnoha dalších ohledech. Předně se na naší škole obměnilo vedení, máme o něco méně kantorů, ale za to spoustu nápadů na vylepšení toho, jak pracovat a jak upravit prostředí, ve kterém se pohybujeme. Na první pohled jistě zaregistrujete změnu v systému elektronické třídnice a zadávání známek, ale i pár dalších drobností po celé škole.

Doufám, že se vám podaří během následujícího školního roku vyrůst nejen profesně, ale i získat nová přátelství a nezapomenutelné zážitky.

Ing. Jiří Skalický
ředitel školy

Skalicky reditel 1

spolecna fotografie zamestnancu 2018