Školní turnaj ve futsalu

úterý, 02 duben 2024 09:02 | Mgr. Tomáš Černý

Stejně jako předchozí roky, tak i letos proběhl školní turnaj ve futsalu. Tentokrát v březnovém termínu.
Účast byla velká. Celkem se zapojilo 12 třídních družstev.
Ta byla rozdělena losováním do třech skupin po 4, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Do vyřazovací fáze postoupila družstva na prvních dvou místech ve skupině.

Play out mělo toto složení a výsledky:

• S3 - 1A  4:0
  • S4 - 1.ITZ  2:1
  • V3 - 3.ITZ 1:2

Vítězové vyřazovacího kola postoupili do finálové skupiny, kde se utkal každý s každým.

Utkání ve finálové skupině určila toto pořadí:

1. místo - 3. ITZ
2. místo - S4
3. místo - S3

První místo zaslouženě získal třída 3. ITZ, která se spoléhala na skvělé výkony Filipa Kužmy a Matěje Bezdíčka.

Třída S4 potvrdila svou pověst všestranné sportovní třídy a získala stříbro. Tato třída získává pravidelně medaile napříč všemi turnaji!!!
Bronz brala třída S3, která byla před začátkem mírným favoritem na vítězství. Výborné výkony Tomáše Briola a Petra Kárského stačily jen na bronz. Oslabení o našeho reprezentanta ve futsalu Pavla Kuty se ukázalo jako rozhodující.

Kluci předvedli super výkony a i přes trochu stísněné prostory naší tělocvičny jsme měli možnost vidět velice kvalitní sport.
Děkujeme všem zúčastněným.
Medailistům gratulujeme!!!