Maturitní zkoušky 2020

středa, 29 červenec 2020 09:18 | Ing. Jiří Skalický

Když před čtyřmi lety nastupovali letošní maturanti ke studiu, určitě si nikdo z nich nepředstavoval, jak zvláštní bude jejich poslední rok na naší škole. Samostudium, videokonference a online konzultace sice plně nahradily klasickou výuku, ale běžný studentský život musel ustoupit mimořádným opatřením. I přes tyto komplikace čtvrťáci své „zkoušky z dospělosti“ většinou hravě zvládli a v pátek 26. 6. si mohli převzít svá maturitní vysvědčení. Na společných akcích konaných ve vnitřních prostorách se musely ještě nosit roušky, vysvědčení jsme proto předávali za účasti místostarosty Ing. Martina Krejzy netradičně v našem zahradním altánku. Pokud platí, že déšť nosí štěstí, budou ho mít naši absolventi plnou nůši. Moc bychom jim to do dalšího nejenom profesního života přáli!