RANDÁLFEST

Oslava konce školního roku a začátku léta v tanečním párty rytmu na vysokomýtské letní scéně Amfiteátru M-klubu, který již od roku 2013 připravují učitelé a studenti naší školy.

Den plný zábavy a hudby pro studenty i širokou veřejnost je rozdělen do dvou částí.

• Dopolední program plný netradičních soutěží v souboji mezi třídami o putovní pohár Randálfestu. Spolupráce, motivace a koordinace týmových skupin. Zhodnocení uplynulého školního roku - vyhlášení nejlepších studentů.
  • Večerní párty jakožto oslava konce školního roku a začátku léta pro širokou veřejnost! Hudební show v rytmu tanečních songů místních, přespolních i známých kapel dle aktuálních studentských trendů (dostupnosti a finančních možností pro realizaci). V minulých letech na Randálfestu zahráli např. UDG, Vypsaná fiXa, Rybičky 48, WxP, Pavel Callta, Jakub Děkan, ATMO MUSIC, Machos Burritos a další.

Další ročník se uskuteční ve čtvrtek 27. 6. 2024!

R plakat LOGA

Program 2024:

• 19:00 Golden Delicious
  • 23:00 DJ Bocian

Vstupenky v prodeji na místě - 150 Kč.

Aktuální informací nalezneš na sociálních sítích randalfest.cz

RF.png 3.png 4.png

Jaký byl Randálfest 2023?

Fotografie z dopoledních soutěží 2024 - foto Ing. Stanislav Skalický
Odpolední hudební program 2024 - foto Sebastian Vanický