Přidejte se k nám

Do našeho kolektivu hledáme nové zaměstnance na pozice:

2020 spolecna fotografie zamestnancu 1000px

Hospodář / ekonom školy (příspěvkové organizace)

Pracovní náplň: kumulovaná funkce mzdové účetní, rozpočtářky a personalistky (sestavování a kontrola rozpočtu, personální a mzdová agenda v programu Avensio, zpracování výkazů apod.)

Velikost úvazku: plný úvazek na HPP

Nabízíme:

  • jistotu v prostředí státní organizace
  • různorodou a smysluplnou práci
  • pracovní dobu dle vzájemné domluvy
  • 25 dní dovolené (velká část během hlavních prázdnin)
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • výše platu odpovídá aktuálním platovým tabulkám pro nepedagogické pracovníky ve školství + odměny
  • možnost stravování za velmi příznivé ceny a další výhody v rámci FKSP
  • podporu od daňových poradců, účetní školy i vedení
  • možnost účasti na školeních dle vlastního zájmu a výběru

Požadavky:

  • min. střední odborné s maturitou ekonomického směru + praxe, optimálně VŠ
  • znalost účetní a mzdové legislativy
  • znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost mzdového programu Avensio výhodou
  • zájem o práci a další vzdělávání

Platové podmínky: 21 300,- až 31 300,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny
Nástup možný: dle dohody (nejlépe od 1. 9. 2021)