Přidejte se k nám

Do našeho kolektivu průběžně hledáme nové zaměstnance na pozice:

foto zamestnanci 202324

Učitel/ka odborných předmětů – Dopravní stavitelství

Pracovní náplň: výuka odborných předmětů pro zaměření Dopravní stavitelství, ideálně předměty Úvod do dopravního stavitelství, Mostní stavby, Dopravní stavby a Konstrukční cvičení

Velikost úvazku: částečný úvazek, s doplněním o další předměty dle aprobace a domluvy možný plný úvazek

Nabízíme:

  • smysluplné zaměstnání, ve kterém lze předat své znalosti a zkušenosti nastupujícím generacím
  • výborné SW i HW vybavení
  • pracovní doba odpovídající organizaci školního roku
  • 40 dní dovolené + 12 dní samostudia
  • možnost stravování za velmi příznivé ceny a další výhody v rámci FKSP
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

 Požadované vzdělání:

  • vysokoškolské ve stavebním oboru
  • vystudované doplňující pedagogické studium (DPS) je velkou výhodou, ale ne nutnou podmínkou

Platové podmínky: přepočet z plného úvazku, který činí 32 100,- až 42 800,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny, lze i na DPČ
Nástup možný od: 26. 8. 2024
Dotazy: Mgr. Ivana Bejblíková - zástupkyně ředitele, bejblikova@stavebniskola.cz , 605 258 380