Přidejte se k nám

Do našeho kolektivu průběžně hledáme nové zaměstnance na pozice:

2020 spolecna fotografie zamestnancu 1000px

Učitel/ka odborných předmětů

Pracovní náplň: výuka odborných předmětů oboru Stavebnictví (především pro předměty Stavební konstrukce, Stavební mechanika, Stavební materiály nebo TZB)

Velikost úvazku: plný úvazek (po domluvě lze i částečný)

Nabízíme:

  • smysluplné zaměstnání, ve kterém lze předat své znalosti a zkušenosti nastupujícím generacím
  • pracovní doba odpovídající organizaci školního roku
  • 40 dní dovolené + 12 dní samostudia
  • možnost stravování za velmi příznivé ceny a další výhody v rámci FKSP
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

  • vysokoškolské stavebního směru
  • DPS výhodou

Platové podmínky: 31 500,- až 42 000,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny
Nástup možný od: 26. 8. 2022