Oslavy 125. výročí školy

125 cislo

Během roku 2022 se v rámci oslav 125. výročí založení školy uskuteční následující akce:

• 26. 5. - 20. 6. - výstava SOCHY & FOTOGRAFIE - Dominik Jiříček, Vojtěch Hurych - více ZDE
  • 17. - 18. 6. - ROAD FEST - zážitkový den s dopravním stavitelstvím - více ZDE
  • 18. 6. - HLAVNÍ DEN OSLAV - více informací ZDE
  • 28. 6. - RANDÁLFEST - studentský multižánrový hudební festival - více ZDE
  • 20. - 22. 9. - Řemeslo / SKILL 2022 - řemeslná soutěž žáků učňovských oborů - více ZDE
  • 20. 10. v 19 hod. v Šemberově divadle - RAPPER - divadelní představení - více ZDE
  • listopad - klavírní koncert Jana Jiraského se smyčcovým kvartetem
  • odborné přednášky nejen se stavební tématikou

Dotazník pro organizaci hlavního dne oslav (18. 6. 2022)

• Těšíme se, že uvidíme co nejvíce našich absolventů, kterým chceme připravit příjemné setkání ve škole i na vysokomýtském náměstí.
  • Z organizačních důvodů nám pomůže, když budeme dopředu znát alespoň přibližný počet účastníků. Budeme rádi, když nám vyplníte následující DOTAZNÍK.
  • Pokud chcete, aby Vám na naše setkání zůstala památka (pamětní list, almanach či další drobné upomínkové předměty), najdete informace na této stránce.

Třídní srazy a ubytování

• Chcete-li si v rámci oslav uspořádat i třídní sraz, zarezervujte si prostory ve vybrané restauraci samostatně. Absolventských ročníku je mnoho, není proto v našich silách toto zajistit. Děkujeme za pochopení.
  • Ubytovací kapacity ve Vysokém Mýtě jsou omezené, doporučujeme jejich včasné rezervování. Pro ubytování větších skupin lze využít místní Domov mládeže - podrobnosti ZDE.

Těšíme se na společné setkání s Vámi.