Střední odborné učiliště

instalater truhář zednik vodar

Rychlé odkazy

Máš zájem o velmi perspektivní stavebně zaměřené učební obory? V praxi se určitě neztratíš! Délka studia našich oborů je 3 roky. Střídá se vždy týden teoretické výuky a týden odborného výcviku. Ten budeš v prvním ročníku vykonávat na škole, ve druhém a třetím ročníku můžeš mít po dohodě praxi u odborných firem. Završením studia pro tebe bude závěrečná zkouška, která se skládá z písemné, praktické a ústní části.

Jaké obory můžeš vystudovat:

• Instalatér (36-52-H/01)
• Truhlář (33-56-H/01)
• Zedník (36-67-H/01)
• Vodař (36-65-H/01)

Podrobné informace nalezneš po rozkliknutí odkazu u jednotlivých oborů.

remesla

Přijímací řízení a přihlášky ke studiu

V rámci přijímacího řízení na učební obory se nepíší žádné testy, body Ti přinese prospěch na základní škole a zájem o obor (účast v řemeslných soutěžích, absolvování řemeslného nebo technicky zaměřeného zájmového kroužku). Podrobné informace o přijímacím řízení nalezneš ZDE.

Přihlášku do denní formy vzdělávání nezapomeň odevzdat na sekretariát školy nejpozději 1. března 2024.

Protože musíme dodržovat platnou legislativu, pořadí uchazečů tedy můžeme zveřejnit až 22. dubna. Svůj zájem o studium je potřeba potvrdit odevzdáním zápisového lístku (ten ti dali na ZŠ).

Nezapomeň, že je nutné jej doručit do deseti pracovních dnů od vydání rozhodnutí o přijetí.

Další informace ti rád poskytne Ing. Vladimír Richtr, zástupce ředitele školy pro učební obory, tel.: 468 003 405 nebo 731 172 314, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přihlášku ke stažení nalezneš ZDE.