Randálfest zakončil náš školní rok

středa, 28 srpen 2019 16:43 | Vojta Dostál

Jak už to na konci školního roku bývá, nikomu se nechce domů a radši by trávil čas s učiteli. Ale nic netrvá věčně a přeci jenom se najde pár žáků, co se na prázdniny těší a chtějí konec školního roku pořádně oslavit.

Právě hudební festival Randálfest pořádaný vysokomýtskou Stavební školou a Vysokomýtskou kulturní je skvělou příležitostí. Žáci stavební školy každoročně mají dopolední klání o putovní pohár. Ve sportovních a dovednostních disciplínách se nejvíce dařilo 1ITZ. Poté se akce přesunula do venkovního amfiteátru M klubu. První tóny písní se rozezněly 27.6. v 16:00 hodin.  

Týmu organizátorů se podařilo přilákat opravdu zvučná jména. Hudební show otevřela Miagra, následoval vysokomýtský Projekt IV, Pokáč, Echonaut, Thom Artway a akci završila diskotéka v podání DJs JMBD. O meziprogram se postaraly taneční skupiny Extent T- komplex, Scarlett Litomyšl a T-komplex D.S.D.

Příjemným zpestřením akce byla oslava narozenin Thoma Artwaye. Kapela mu popřála vše nejlepší a Thom si připil s publikem. Skvělou atmosféru dokresloval moment, kdy žáci stavební školy zvedli svého pana ředitele nad hlavy, a on tak plul mezi publikem.

Fotogalerie: