Randálfest 2016

čtvrtek, 01 září 2016 22:55 | Ing. Jiří Skalický

Už je to vlastně pravidlem, že školní rok ukončujeme soutěžním kláním tříd a hudebním festivalem Randálfest. A letos to rozhodně stálo za to!

Celá akce vypukla již dopoledne, kdy se soutěžilo o Putovní pohár stavební školy. Družstva jednotlivých tříd i absolventů si změřila své síly v jedenácti odborně zaměřených disciplínách. K vidění bylo velké nasazení, urputné soustředění, ale hlavně legrace a dobrá nálada. S nástrahami úkolů se nejlépe vypořádali učni z druhého ročníku (2.ITVZ), kterým tímto velmi gratulujeme! Druzí skončili studenti z 2.B, třetí pak družstvo absolventů.

Odpolední část patřila kapelám a taneční skupině T-komplex. Na pódiu Amfiteátru se nejdříve skvěle předvedly studentské kapely Projekt II, Exit Z7 a WxP. Naše pozvání také přijaly kapely Jesterland, Dukla Vozovna a hlavní hvězda večera - velmi oblíbená pop-punková kapela Rybičky 48, která byla vybrána na základě hlasování našich studentů. V té době se areál M-klubu zaplnil 800 návštěvníky, což je počet vskutku rekordní. Skvělý den a desetihodinový maraton hudby zakončila litomyšlská kapela Silent Echo.

Stále nemáte moc představu, jak vypadal letošní Randálfest? Tak to se podívejte na následující videosestřih:

Kompletní fotografie ze soutěží najdete ZDE, z odpoledního hudebního festivalu pak ZDE.

A jak za rok, přijdete taky? :-)