Přijímací řízení na SOŠ

Souhrnné informace pro maturitní obor vzdělávání - Stavebnictví

Vyplněnou přihlášku (vzor najdeš na konci této stránky) lze podávat přímo do kanceláře školy každý den od 7:00 do 15:00 nebo poštou nejpozději do 1. března 2023 (včetně).

K tomu, abychom tě přijali na maturitní obor Stavebnictví, musíš úspěšně složit přijímací zkoušky. Jedná se o státní testy z českého jazyka a matematiky. Chceš se podívat, co tě asi čeká? Na webu https://prijimacky.cermat.cz je ke stažení řada zadání z minulých let, které si můžeš vyzkoušet. Budeš tak dopředu vědět, na co se máš připravit. 30. ledna nebo 8. února 2023 si také můžeš přímo na naší škole napsat přijímačky nanečisto. Stačí vyplnit tento formulář. Kapacita už je naplněna.

Samotné zkoušky se budou konat ve čtvrtek 13. dubna 2023 a v pátek 14. dubna 2023 (den odpovídá tomu, na jakém místě přihlášky jsi naši školu uvedl).
Pořadí uchazečů vytvoříme na základě výsledků testů a tvých známek na vysvědčení z 8. a 9. třídy. Body navíc ti může přinést i mimořádný zájem o obor – myslíme tím například absolvování výtvarného oboru v ZUŠ, nebo úspěch v různých soutěžích v technických předmětech. Podrobná kritéria najdete na této stránce.

Máš-li nějaké nezodpovězené otázky ohledně přijímacího řízení, neváhej se zeptat. Telefonní číslo do kanceláře školy je 465 420 314.

Den otevřených dveří

Určitě dobře uděláš, pokud se přijdeš podívat na naši školu ve dnech otevřených dveří - o nich se dozvíš na samostatné stránce. Pokud to vládní opatření neumožní, rádi se s tebou spojíme alespoň online.

Přihláška a kritéria

pdfPřihláška na SOŠ - formulář k vytištění
xlsxPřihláška na SOŠ - interaktivní XLSX formulář (excel)
xlsxPřihláška na SOŠ - vzor.xlsx - předvyplněný vzor
pdfVysvětlivky k tiskopisům přihlášek       
pdfKritéria přijímacího řízení na SOŠ - pro 1. kolo