Turnaj v PC hrách

V lednu a v červnu finišuje na školách klasifikace, odevzdávají se projekty, píší se písemné práce, zkoušení je na denním pořádku. Studenti (a nejenom oni) potřebují oddech. Snažíme se proto nabídnout odreagování v učebnách výpočetní techniky.
Každé pololetí před vysvědčením pořádáme turnaje v počítačových hrách, kterých se mohou účastnit nejenom naši studenti, ale i žáci okolních základních i středních škol. Vyzkoušeli jsme souboje jednotlivců v TRACKMANII i v HEARTHSTONE. Ale tradičně největší zájem je o týmovou hru LEAGUE OF LEGENDS. Potkávají se při ní týmy zkušené i začátečníci, o příjemnou a napínavou atmosféru není nouze.
Věříme, že se na dalším turnaji potkáme právě s vámi!

Za organizátory Mgr. Ivana Bejblíková a Bc. Radek Tesař

Aktuální ročník:

Loňský školní rok byl velice zvláštní, moc příležitostí k setkávání bohužel nenabízel. Věříme, že letos se už na turnajích uvidíme.
První pořádáme v pátek 8. října 2021 od 8:00 v hlavní budově školy (Komenského 1). Zúčastnit se mohou pětičlenné týmy složené ze zástupců okolních základních škol.

Máte zájem příjít, ale nevíte, co pro to máte udělat?
Stačí dát dohromady tým, domluvit se s vyučujícím z vaší školy, aby vás do turnaje přihlásil (soupisku pošle na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Uzávěrka je v pátek 1. října. Hrajeme na našich počítačích, v rámci objektivity nejsou dovoleny žádné vlastní pomůcky (myši, klávesnice, podložky, ...) kromě sluchátek. Ta si s sebou vzít můžete. Musíme samozřejmě dodržovat platná hygienická opatření. Proto požadujeme potvrzení o bezinfekčnosti vzhledem ke Covid-19 (stačí potvrzení o testování z vaší školy) a nošení roušek ve společných prostorách.

Těšíme se na vás!

lol rijen 21.pdf