Vánoční turnaj v piškvorkách

čtvrtek, 29 prosinec 2022 11:15 | Ivana Bejblíková a Josef Roušar

K poslednímu prosincovému školnímu dni patří již mnoho let Vánoční turnaj v piškvorkách. Letos se v něm utkali příznivci křížků a koleček nejenom z řad současných studentů, ale i nedávných absolventů školy. Propisky se nezastavily a čtverečkovaných papírů bylo potřeba pořádné množství, protože bylo odehráno úctyhodných 108 vzájemných soubojů.

Favorit soutěže, absolvent Vojta Hudík, ve finále vyzval Petra Kopeckého, nováčka turnaje z 1. C. V napínavém souboji nakonec zkušenosti zvítězily, Vojta obhájil prvenství již několikátý rok za sebou a Péťa obsadil krásné 2. místo. Na pomyslnou bronzovou příčku vystoupal Petr Beneš ze třídy I3, který v konečném souboji porazil Aleše Dostála ze třídy 2. A.

Přestože jsou stupně vítězů pouze pro trojici nejlepších, doufáme, že si pohodovou atmosféru užili i ostatní zúčastnění a v příštím roce se opět na podobné akci vzájemně potkáme.