Subterra cup 2022

čtvrtek, 16 prosinec 2021 16:16 | Mgr. Bc Tomáš Černý

V pondělí 13. prosince 2021 se ve sportovní hale DM ve Vysokém Mýtě uskutečnilo okresní kolo ve flobale středních škol, Subterra cup 2022.

Tohoto turnaje se účastnila tři družstva a to:

  • Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
  • Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
  • Střední odborné učiliště opravárenské Králíky

V prvním zápase nás čekal nejtěžší soupeř, družstvo z Chocně. Po vyrovnaném průběhu, ve kterém jsme prohrávali i o dva góĺy se nám podařilo v koncovce vyrovnat a zápas skončil zaslouženou remízou 3:3.

V dalším zápase, který hned následoval nás čekalo družstvo z Králík. To mělo být nejslabším soupeřem. Vědomi si toho, že o postupu bude rozhodovat skóre, jsme k zápasu přistoupili se vší odpovědností a jasně zvítězili 18:1.

Pak jsme z tribuny s napětím sledovali zápas mezi družstvy Chocně a Králík, který rozhodoval o našem vítězství a postupu do krajského kola. Družstvo z Králík srdnatě bojovalo a podalo zlepšený výkon, než v zápase proti nám, ale přesto prohrálo 11:1.

My jsme mohli slavit!!! Větší rozdíl ve skore v náš prospěch určil pořadí:

  1. místo - Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
  2. místo - Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
  3. místo - Střední odborné učiliště opravárenské Králíky.

Díky vítězství v okresním kole jsme postoupili do kola krajského!!!

Gratuluji klukům k postupu a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.