Studentská rada

čtvrtek, 12 říjen 2023 08:00 | Mgr. Eliška Hašková

Studentská rada je dobrovolné sdružení zástupců jednotlivých tříd z řad studentů. Tvoří ji vždy 2 členové každé třídy. Zástupci jsou do své funkce voleni svými spolužáky a členové se schází pravidelně cca jednou měsíčně.
Hlavním úkolem studentské rady na naší škole je napomáhat tvorbě příjemného studijního prostředí, umožňovat studentům především aktivněji se podílet na chodu školy a získávat aktuální informace o dění ve škole, pomáhat hájit zájmy studentů, zajišťovat komunikaci s vedením školy, zkrátka zlepšovat život na „stavebce“. Zástupci tříd mají prostor k dotazům, námětům,
připomínkám či jiným podnětům, na které poté vedení školy reaguje.
Zástupci jednotlivých tříd by měli informovat své spolužáky o průběhu zasedání a výsledcích jednání. Přítomni schůzek jsou také dva učitelé – Mgr. Ondřej Glac a Mgr. Eliška Hašková. V případě dotazů se na ně neváhejte obrátit!

Studentska rada 1