Sportovní kurz

pondělí, 11 říjen 2021 09:01 | Grezlová Lenka, Nikol Hlušičková; 2.C

V úterý 14. 9. 2021 jsme se vydali na dobrodružnou cestu na kolech do Kostelce nad Orlicí. Nikdo netušil, co nás čeká. První den na kolech byla sranda a všichni jsme měli ještě spoustu energie na budoucí dny. Když jsme se ve středu vydali sjíždět vodu, tak se k nám na toto dobrodružství přidal i pan ředitel. Sil nám začalo ubývat, ale pořád jsme jich měli dostatek. Čtvrtek byl naopak ve znamení turistiky, kdy jsme se vydali na hrad Potštejn. Cestou jsme k tomu měli i povídání o vodohospodářských stavbách. V pátek jsme byli již unavení, avšak to nevadilo, čekal nás návrat ke škole, kde nás s úsměvem na tváři přivítal pan ředitel. Přes všechno vyčerpání si z kurzu všichni odnášíme nezapomenutelné zážitky, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.