Školní turnaj ve florbalu

pondělí, 28 listopad 2022 11:33 | Mgr. Tomáš Černý

Stejně jako minulé roky jsme pro žáky naší školy připravili řadu sportovních turnajů v různých sportovních odvětvích.

Letos jsme začali 15. listopadu a to turnajem ve florbalu.
Turnaje se zúčastnil rekordní počet 12 -ti družstev. Ta byla složena ze žáků jednotlivých tříd naší školy.
Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde hrál každý s každým. Vítězové a druhá družstva postoupila do finálové části.

Ve skupině A postoupila družstva tříd: 2. A a 1. B
Ve skupině B postoupila družstva tříd: S3-1 a S3-2

O třetí místo se utkala družstva 1. B a S3-2. Poněkud překvapivě vyhráli žáci prvního ročníku 3:1.
Ve finále pak soupeřila družstva 2. A a S3-1. V tomto zápase těsně zvítězilo družstvo S3-1 3:2.

Po skončení turnaje vyhlásil výsledky pan ředitel a předal vítězům sladké odměny.

Celkové pořadí:

1. místo S3-1
  2. místo 2. A
  3. místo 1. B

Během celého turnaje jsme viděli mnoho pěkných zápasů.
Celkově proběhl turnaj ve velmi příjemné atmosféře a doufáme že se všem účastníkům líbil.
Těšíme se na další sportovní setkání - tentokrát na prosincový volejbal.