Školní turnaj ve florbalu

pátek, 25 únor 2022 08:42 | Mgr. Eva Odložilová

V pátek 18. 2. 2022 proběhl v naší tělocvičně další z tradičních školních sportovních turnajů - tentokrát ve florbale. Přihlásilo se opět 10 družstev, ale florbalisté z 1. C se bohužel kvůli karanténě zúčastnit nemohli.

Hrálo se ve dvou skupinách 2 x 5 minut. V červené skupině byl nasazený tým 2. C a v modré  tým SI 4. V obou skupinách probíhaly velmi urputné boje s často překvapivými výsledky. Z bojů v základních skupinách nakonec do zápasů o 3. místo postoupili hráči 1. B a 2. C a do souboje o vítězství v turnaji týmy 2. ITV a 2. A. Oba zápasy byly velmi vyrovnané a chvílemi i velmi dramatické.

3. místo nakonec vybojovali studenti 2. C. O prvním místě rozhodlo až prodloužení, ve kterém až v úplném závěru zápasu zvítězili studenti 2. ITV.

Konečné pořadí:

  1. 2. ITV
  2. 2. A
  3. 2. C
  4. 1. B

Turnaj se opět velmi vydařil. Všechny zápasy probíhaly v přátelském duchu - nikdo se nezranil ani nepopral - nepochybně i díky skvělé práci rozhodčích z řad studentů, kteří všechny zápasy odpískali sami.