Seznamovací kurz našich učňů

čtvrtek, 17 září 2020 09:46 | Mgr. Tomáš Černý

Nová škola, pedagogové a především spolužáci. Hned několik změn jimiž si prochází každým rokem prváci. Pro příjemnější vplutí do nového školního roku se proto naši učni tříd 1.ITV a 2. ITZ zúčastnili sportovně seznamovacího kurzu.

Za krásného počasí jsme se ve čtvrtek vydali na exkurzi po Vysokém Mýtě a okolí. Během ní jsme si ukázali důležitá místa - Domov mládeže a jídelnu, vlakové a autobusové nádraží a náměstí. Samozřejmě jsme nevynechali sportoviště ve Vysokém Mýtě - halu Domova mládeže, plavecký bazén, posilovnu Toro, městský stadion a sportoviště, která jsou jeho součástí a traily na Vinicích. Ve zdravém těle, zdravý duch! Vycházku jsme zakončili na pracovišti odborného výcviku na Poplerově ulici, kde bylo pro žáky připraveno občerstvení.

Pátek se nesl ve znamení sportovních soutěží. Kluci byli rozděleni do čtyř družstev podle ročníku a oborů. Na venkovním hřišti s umělou trávou přímo u našich dílen proběhl turnaj ve fotbalu a košíkové. Celá akce proběhla ve velmi přátelské a pohodové atmosféře.

Po sečtení výsledků obou soutěží bylo vyhlášeno následující pořadí:

1. místo - 1. ročník - truhláři, vodaři
2. místo - 2. ročník - instalatéři