Okrskové kolo středních škol ve fotbale

pondělí, 30 září 2024 09:01 | Mrg. Tomáš Černý

Do třetice všeho dobrého - znovu postup. Potřetí za sebou naše škola pořádala okrskové kolo ve fotbalu chlapců. Turnaj se konal 27.9.2024 na městském stadionu ve Vysokém Mýtě.

Účastníci:

• Stavební škola Vysoké Mýto
  • Gymnázium Vysoké Mýto
  • Obchodní akademie a  střední škola cestovního ruchu Choceň

Zápasy se hrály systémem každý s každým.

Výsledky:

• Gymnázium Vysoké Mýto - Stavební škola Vysoké Mýto   3:2
  • Gymnázium Vysoké Mýto   -  Obchodní akademie a  střední škola cestovního ruchu Choceň   1:5
  • Stavební škola Vysoké Mýto   -  Obchodní akademie a  střední škola cestovního ruchu Choceň 4:1

Vzhledem ke stejnému zisku bodů všech družstev o pořadí nakonec rozhodovalo skóre a to větší rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami.

Pořadí:

1. místo - Stavební škola Vysoké Mýto
  2. místo - Obchodní akademie a  střední škola cestovního ruchu Choceň
  3. místo - Gymnázium Vysoké Mýto

Naši chlapci postoupili do finále  okresu Ústí nad Orlicí, které se koná 8.10.2024 v Chocni a opět si zahrají o účast v krajském finále.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!!!

O úspěch se zasloužili tito žáci:

• 1.C - Ondřej Kala, Marek Halamka
  • 2.C - Filip Tupec, Matyáš Vomela
  • D3 - Jonáš Krška, Jindřich Mikulecký, David Mokrejš, Lukáš Vomáčka, Josef Dvořák
  • S4 - Tomáš Briol, Petr Kárský, Pavel Kuta
  • V4 - Ondřej Neuman, Šimon Borovský
  • 2.ITZ - Ondřej Svoboda, Tomáš Zach

Také děkujeme Technickým službám města Vysoké Mýto, za pomoc při organizaci turnaje.