Projektový den „Zpátky do školy“

pondělí, 21 červen 2021 16:09 | Mgr. Ivana Bejblíková

Po téměř roce distanční výuky se studenti konečně vrátili. Být zpátky ve škole ale neznamená jen probírat a opakovat další a další látku, ale i znovu se setkat se spolužáky, umět si poradit v kolektivu. Aby se prima atmosféra, kterou se na podzim podařilo vytvořit, lehce obnovila, využili jsme pomoci Skautského institutu. Ten pro 1.C připravil v září adaptační kurz a nyní se studenti mohli podobných aktivit zúčastnit opět. Znovu si vyzkoušeli pestré činnosti, při kterých sportovali, vzájemně si povídali, museli si pomáhat i vymýšlet strategii. Celé dopoledne se neslo na vlně dobré nálady a spolupráce. Bylo vidět, že si studenti společně strávený čas vzájemně užívají. Nezbývá než popřát, ať jim to vydrží!