Oslava konce školního roku

čtvrtek, 29 srpen 2024 16:36 | Bc. Magdaléna Rožková

Randálfest, naše každoroční tradice, kterou společně uzavíráme školní rok a zahajujeme prázdniny, ani letos nemohl chybět!

Celá akce začala už dopoledne, kdy se třídy utkaly v soutěžním klání o Putovní pohár stavařského Randálfestu. Nejlépe si se všemi připravenými aktivitami poradila třída 2. C, které tímto srdečně gratulujeme! Druhé místo obsadili studenti z V3 a třetí příčku získala třída S3. Ocenění se nerozdávala jen mezi třídami, ale i mezi jednotlivými studenty a studentkami. Na konci školního roku totiž ředitel školy uděluje ocenění: Učeň roku, Student/ka roku a také Cenu skokana roku. Pro školní rok 2023/2024 se Učněm roku stal Jan Prokop Pachovský ze třídy 2. ITZ, Studentkou roku byla pasována Lucie Mlynářová z 1. C a titul Skokana roku získal Maksym Dzhuhan z 2. ITZ. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Večerní část se nesla v tanečním rytmu. Na pódiu Amfiteátru M-Klubu vystoupila brněnská kapela Golden Delicious a poté studenty oblíbený DJ Bocian. Pod jeho taktovkou jsme se přehoupli do dalšího dne a zakončili tak naši oslavu konce školního roku.

Jak jsme si letošní Randálfest užili, můžete vidět v následujícím aftermovie:

Děkujeme našim sponzorům a partnerům za jejich podporu.

Ranlfalest LOGA 2024 banner 63x98 Prispevek na Instagramu

Kompletní fotogalerie ze soutěžního dopoledne naleznete ZDE. Fotoreport z večerní párty ZDE.