Mladý talent Pardubického kraje 2023

čtvrtek, 21 prosinec 2023 08:06 | Miroslav Brůna, Kamil Vimr

Ve středu 6. 12. 2023 proběhlo v Pardubicích předávání výročních cen Mladého talentu Pardubického kraje. Ceny jsou udělovány žákům základních a středních škol za vynikající umístění v celostátních a mezinárodních soutěžích, za práci na úspěšných projektech nad rámec svých povinností, za výjimečné studijní výsledky i mimoškolní aktivity, nebo za mimořádné aktivity a činy v oblasti dobrovolnictví, společenské odpovědnosti a fair play.

Je nám velikým potěšením, že v silné konkurenci nominovaných byli mezi třicítku oceněných vybráni také dva zástupci naší školy, a to Kristína Hájková z 3. ročníku učebního oboru truhlář a Jan Indra, student 4. ročníku maturitního oboru pozemní stavitelství. Kdo Kristínu a Honzu zná, ví, že u obou byly požadavky vyhlašovatelů soutěže naplněny měrou vrchovatou. Jsme rádi, že jim i touto cestou můžeme ještě jednou pogratulovat a poděkovat za to, že je u nás máme.