Mias OC Krouna

pondělí, 27 březen 2023 15:07 | Mgr. Kamil Vimr, Tomáš Rusín

Dne 23. 3. 2023 učni 2. a 3. ročníku navštívili firmu Mias OC se sídlem v Krouně. Tato firma již 30 let patří k předním českým výrobcům nábytku. Dodává vlastní řešení kancelářských a komerčních interiérů do mnoha významných firem v Česku a v zahraničí. Její sortiment obsahuje ucelenou nabídku typových řad. Jedná se o standartní nábytek pro referentská pracoviště, velkoplošné kanceláře, call centra, mobilní a variabilní pracoviště a recepce. Firemní komplexní portfolio produktů doplňuje sortiment skupiny předních evropských výrobců sedacího nábytku.

V rámci naší exkurze jsme shlédli kompletní firemní prostory, od skladu deskového materiálu, přes samotnou výrobu, kompletaci, balení či expedici. Díky jednateli, panu Ing. Martinu Pavlišovi, jsme opravdu mohli nahlédnout pod pokličku úspěšné české nábytkářské firmy.