Maturovat budou i vodohospodáři

pondělí, 07 květen 2018 00:12 | Ing. Jiří Skalický

Již od roku 2005 pořádámé odborné kurzy, na kterých připravujeme posluchače všech věkových kategorií na vykonání jednooborové maturitní zkoušky z vodohospodářských staveb. Letos ukončíme první dvoustovku absolventů tohoto dvouletého kurzu, který má velmi pestrou náplň výuky. Na fotografiích jsou zachyceni naši "žáci" při výpočtech a měření v hydrotechnické laboratoři a také pár zájemců, kteří se pod vedením Ing. Pavla Trávníčka naučili projektovat řadu vodohospodářských děl. Máme velkou radost, že je z jejich odezvy patrné, že je studium bavilo a přineslo jim mnoho podnětů a znalostí, které ve svém zaměstnání využijí. I jim přejeme bystrou mysl při maturitní zkoušce!

Tento vodohospodářský kurz otevíráme také v následujícím školním roce, podrobné informace o něm naleznete zde.