Maturitní ples tříd I4 a S4

čtvrtek, 01 únor 2024 16:35 | Iva Vaverková, I4

V pátek 19. 1. 2024 nastal večer V, konal se maturitní ples tříd I4 a S4. Přípravy na ples se samozřejmě neobešly bez patřičné dávky nervozity. Některé věci se totiž nechaly na poslední chvíli, obzvlášť předtančení. I přes to, že bylo vymyšleno a nacvičeno v hodině dvanácté, skutečně se vydařilo a veřejnost nás odměnila velkým potleskem. Všichni maturanti si užili slávu na červeném koberci a převzali šerpy. A jak už to bývá tradicí, o půlnoci šerpy pořádně zašlapali, aby všichni, už právoplatní maturanti u blížící se maturity uspěli. 

Ples se vydařil podle našich představ a celý večer se nesl v krásném uvolněném duchu.

Za maturitní třídy Iva Vaverková, I4 

Ples VM 330Ples VM 514

Fotografie z fotokoutku - Zonerama
Kompletní fotoalbum vol. 1. - Zonerama
Kompletní fotoalbum vol. 2 - Fotky Google

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům a dárcům, kteří se spolupodíleli na podpoře letošního maturitního plesu. Bez Vás by tento večer nebyl takový. 

maturitni ples 2024 banner 63x98