Florbalový turnaj dívek okresní kolo

úterý, 20 prosinec 2022 11:15 | Mgr. Eva Odložilová

Ve čtvrtek 15. prosince se družstvo dívek ve složení Tomanová Adéla, Brátová Nela, Jelínková Daniela, Kučerová Viktorie, Škaroupková Zuzana a Drahošová Lucie vypravilo do Žamberka na okresní kolo ve florbalu dívek.
Soutěže se zúčastnila další 4 družstva: z Gymnázia Žamberk, z Gymnázia Vysoké Mýto, z OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň a ze SZeŠ Lanškroun.

Hrálo se systémem každý s každým 2x10 min. Naše družstvo bylo ve velké nevýhodě, protože jsme měli pouze 1 hráčku na střídání (ostatní týmy přijely nejméně s 12 hráčkami). Přesto naše dívky bojovaly velmi srdnatě a s týmy Gymnázia Vysoké Mýto a SZeŠ Lanškroun sehrály naprosto vyrovnané zápasy.
Ačkoli náš tým nakonec skončil na 5. místě,  všechny dívky zaslouží dík za zodpovědný a bojovný přístup.