Florbalisté napodobili naše fotbalisty

úterý, 05 prosinec 2023 09:42 | Mgr. Tomáš Černý

Stejně jako v poslední letech, tak i letos se účastníme celostátního Subterra cupu ve florbalu. V úterý 21. 11. 2023 se konalo okresní kolo v České Třebové.
Celkem startovalo sedm družstev, která byla rozdělena do dvou skupin, naše družstvo bylo nalosováno do skupiny o třech družstvech.

Našimi soupeři ve skupině byli:

• Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová
  • Průmyslová střední škola Letohrad

Oba zápasy jsme vyhráli a postoupili z prvního místa do semifinále.
Tam bylo naším soupeřem druhé družstvo ze sousední skupiny - Technická škola Vysoké Mýto. Soupeře jsme poměrně hladce porazili 4:1 a postoupili, stejně jako minulý rok do finále.
Tam nás čekal tradiční soupeř ve finálových bojích, družstvo ze Střední školy obchodu a služeb Choceň. Po velmi vyrovnaném průběhu se nám podařilo zvítězit 1:0 a tím celý turnaj vyhrát a postoupit do krajského finále do Pardubic.
Výborné bylo, že jsme to dokázali i přes několik zraněných opor našeho družstva. Výborně se ukázali někteří nováčci.

O úspěch se zasloužili tito žáci:

• 1.A - Skočílek Martin
  • 1.B - Martinec Vojtěch
  • 1.C - Kurka Michal, Pokorný Jakub
  • 2.A - Zamastil Jan
  • 2.B - Kubíček Filip, Zavoral Oliver
  • D3 - Majtner Jan
  • V3 - Matějíček Petr, Neumann Ondřej, Nový Tomáš
  • S4 - Dlouhý Jan, Tomšíček Vojtěch
  • 1.ITZ - Svoboda Ondřej

Klukům gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

20231122 125618