V3
V pondělí na konci školního roku se třída V3 vydala na exkurzi do nedaleké Litomyšle. I když začátek jsme měli v Nedošíně a to už před 8 hodinou ránou, což některým dalo zabrat. Prohlédli jsme si zdejší jezy, rybník Velký Košíř a o půl 9 už nás čekali na sádkách. Viděli jsme spoustu malých rybek a viděli jejich vývoj a hospodaření s vodou. Následoval přesun do Litomyšle k Primátorské hrázi. Cestou jsme ještě navštívili benzínku a jeden jez, který slouží jako rozdělovací objekt pro sádky. Primátorská hráz je v rekonstrukci a tak místo výpustného zařízení a bezpečnostního přelivu, byly vidět pouze štětovnicové stěny. My jsme se zde ale byli za jiným účelem, jelikož nás baví sport, tak jsme si zahráli fotbalgolf. Po hře nás čekal oběd a cesta na autobusové nádraží. Pan učitel měl v plánu ještě návštěvu parku Zdeňka Kopala, ale bylo takové vedro, že jsme si návštěvu nechali na jindy.



Michal
D3
Třída D3 se v pondělí vydala na exkurzi do obalovny u Vysokého Mýta.








