Oslavy 125. výročí školy

pátek, 13 květen 2022 20:07 | Ing. Jiří Skalický

budova stara

Vysokomýtská stavební škola si v letošním roce připomene 125. výročí svého založení.

Během roku proběhne řada akcí, které budou součástí oslav. Informace o nich se dočtete na této stránce.

Hlavním dnem oslav bude sobota 18. června 2022, kdy se můžete společně setkat s přáteli, bývalými spolužáky a pedagogy, zavzpomínat, prohlédnout si prostory školy a zhlédnout kulturní program na vysokomýtském náměstí.

V tento den otevřeme školu od 8 hodin, bude zde probíhat prezence, vydávání pamětních listů a almanachů, samozřejmě bude možná prohlídka školy a připravených výstav.

Od 14:00 pak na náměstí Přemysla Otakara II. bude po slavnostním zahájení až do nočních hodin probíhat kulturní program.

Moc nám pomůže, pokud pro organizaci oslav budeme znát alespoň přibližný počet účastníků z jednotlivých ročníků, proto prosíme o vyplnění dotazníku. Aktualizovaný program budeme zasílat včetně podrobných organizačních pokynů v měsíci květnu na e-mailové schránky registrovaných účastníků.

Jelikož se hlavní den oslav rychle blíží, doporučujeme zarezervovat si včas ubytování i restaurační zařízení pro případné třídní srazy.

Za sdílení informací mezi Vašimi spolužáky a dalšími absolventy budeme moc rádi.

Dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat a těšíme se na Vaši návštěvu.