Turnaj v PC hrách

V lednu a v červnu finišuje na školách klasifikace, odevzdávají se projekty, píší se písemné práce, zkoušení je na denním pořádku. Studenti (a nejenom oni) potřebují oddech. Snažíme se proto nabídnout odreagování v učebnách výpočetní techniky.

Každé pololetí před vysvědčením pořádáme turnaje v počítačových hrách, kterých se mohou účastnit nejenom naši studenti, ale i žáci okolních základních i středních škol. Vyzkoušeli jsme souboje jednotlivců v TRACKMANII i v HEARTHSTONE. Ale tradičně největší zájem je o týmovou hru LEAGUE OF LEGENDS. Potkávají se při ní týmy zkušené i začátečníci, o příjemnou a napínavou atmosféru není nouze.
Věříme, že se na dalším turnaji potkáme právě s vámi!

Aktuální ročník

Neváhejte a přijďte na TURNAJ ZÁKLADNÍCH ŠKOL V POČÍTAČOVÉ HŘE LEAGUE OF LEGENDS. Jedná se o klání pětičlenných týmů, které se již tradičně koná v čase před vydáním vysvědčení. Letos proběhne ve čtvrtek 7. 6. 2018 v učebnách výpočetní techniky v hlavní budově naší školy (Komenského 1, Vysoké Mýto).

Přihlášky do soutěže prosíme zaslat elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do pondělí 4. 6. 2018. Každá ze škol může registrovat maximálně dva pětičlenné týmy.  S přihláškou, prosím, neváhejte. Vzhledem k časové náročnosti hry je kapacita turnaje omezena. Pro vítěze jsou připraveny drobné odměny, startovné se neplatí, náklady na cestovné si hradí sami účastníci. Pro zajištění objektivity mohou týmy používat pouze vybavení naší školy, nejsou povoleny vlastní myši, podložky, klávesnice.

plakat LOL ZS 2018

město Vysoké Mýto