Turnaj v PC hrách

V lednu a v červnu finišuje na školách klasifikace, odevzdávají se projekty, píší se písemné práce, zkoušení je na denním pořádku. Studenti (a nejenom oni) potřebují oddech. Snažíme se proto nabídnout odreagování v učebnách výpočetní techniky.

Každé pololetí před vysvědčením pořádáme turnaje v počítačových hrách, kterých se mohou účastnit nejenom naši studenti, ale i žáci okolních základních i středních škol. Vyzkoušeli jsme souboje jednotlivců v TRACKMANII i v HEARTHSTONE. Ale tradičně největší zájem je o týmovou hru LEAGUE OF LEGENDS. Potkávají se při ní týmy zkušené i začátečníci, o příjemnou a napínavou atmosféru není nouze.
Věříme, že se na dalším turnaji potkáme právě s vámi!

Aktuální ročník

Vzhledem k přetrvávajícímu zájmu o účast na turnaji ve hře League of Legends jsme se opět rozhodli letošní ročník rozdělit na dvě kategorie.

Pětičlenné týmy základních škol budou soutěžit v pátek 23. 6. 2017 od 8:00 v učebnách výpočetní techniky v hlavní budově (Komenského 1, Vysoké Mýto).

Pro střední školy je vyhrazeno pondělí 26. 6. 2017 od 8:00. V týmu hrajícím v této kategorii může být kromě středoškoláků maximálně jeden žák základní školy.

Přihlášky do soutěže prosíme zaslat elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – pro základní školy nejpozději do čtvrtka 22. 6. 2017, pro střední školy do pátku 23. 6. 2017. V přihlášce uveďte název týmu, jména všech hráčů a školu, na které studují.

Vzhledem k časové náročnosti hry je kapacita turnaje omezena. Pro vítěze jsou připraveny drobné odměny, startovné se neplatí, náklady na cestovné si hradí sami účastníci.

plakat2017 zs

plakat2017 ss