Turnaj v PC hrách

V lednu a v červnu finišuje na školách klasifikace, odevzdávají se projekty, píší se písemné práce, zkoušení je na denním pořádku. Studenti (a nejenom oni) potřebují oddech. Snažíme se proto nabídnout odreagování v učebnách výpočetní techniky.

Každé pololetí před vysvědčením pořádáme turnaje v počítačových hrách, kterých se mohou účastnit nejenom naši studenti, ale i žáci okolních základních i středních škol. Vyzkoušeli jsme souboje jednotlivců v TRACKMANII i v HEARTHSTONE. Ale tradičně největší zájem je o týmovou hru LEAGUE OF LEGENDS. Potkávají se při ní týmy zkušené i začátečníci, o příjemnou a napínavou atmosféru není nouze.
Věříme, že se na dalším turnaji potkáme právě s vámi!

 

Aktuální ročník

Vzhledem k přetrvávajícímu zájmu o účast na turnaji ve hře League of Legends jsme se opět rozhodli letošní ročník rozdělit na dvě kategorie.

Pětičlenné týmy základních škol budou soutěžit v pátek 23. 6. 2017 od 8:00 v učebnách výpočetní techniky v hlavní budově (Komenského 1, Vysoké Mýto).

Pro střední školy je vyhrazeno pondělí 26. 6. 2017 od 8:00. V týmu hrajícím v této kategorii může být kromě středoškoláků maximálně jeden žák základní školy.

Přihlášky do soutěže prosíme zaslat elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – pro základní školy nejpozději do čtvrtka 22. 6. 2017, pro střední školy do pátku 23. 6. 2017. V přihlášce uveďte název týmu, jména všech hráčů a školu, na které studují.

Vzhledem k časové náročnosti hry je kapacita turnaje omezena. Pro vítěze jsou připraveny drobné odměny, startovné se neplatí, náklady na cestovné si hradí sami účastníci.

plakat2017 zs

plakat2017 ss

 

město Vysoké Mýto

 

Za organizátory Mgr. Ivana Bejblíková a Bc. Radek Tesař