Seznam žáků

žáci a studenti školy k 8. 9. 2016

SOŠ, Třída 1.A
SOŠ, Třída 1.A
Adámek Milan
Bečička Filip
Bezrodnyi Ivan
Čapek Denis
Černá Vendula
Doležal Jakub
Hánová Karolína
Harnach Dominik
Havryshchuk Vitaliy
Hendrych Daniel
Holá Veronika
Hondl Vojtěch
Choutka Martin
Kadrmas Martin
Karmazín David
Kolda Martin
Krýdová Markéta
Křeček Petr
Křepelka Daniel
Kvasnica Jan
Michková Valentýna
Nekvindová Iveta
Novotný Tomáš
Peťovský Tomáš
Poláček Radek
Pulkrábek Matyáš
Sekanina Lukáš
Sotona Petr
Soukalová Eliška
Teplý Jaromír
Tichý Pavel
Tichý Petr
Vitásek Daniel
Vojta Radim
SOŠ, Třída 2.A
SOŠ, Třída 2.A
Andrle Sylor Jakub
Bachtík Tomáš
Barnet Adam
Buben Jakub
Čáslavský Radek
Červeňanský Jakub
Dejdarová Petra
Filipi Vojtěch
Hojka Vilém
Horák Pavel
Horský Dominik
Chudoba Pavel
Kaplanová Marie
Karlík Jan
Konstantinovič Vojtěch
Kuboušek Dominik
Kynclová Eliška
Málek Jan
Milostný Martin
Mlejnek David
Mokrý Marek
Morávek Daniel
Peťovský Lukáš
Prušek Jiří
Rošková Adéla
Sajdl Lukáš
Šaldová Leona
Vacek Lukáš
Verešpej Josef
Vincenc Lukáš
Vodehnal Radek
Vorba Jan
SOŠ, Třída I 3
SOŠ, Třída I 3
Bednář Martin
Bláhová Valentina
Bollo Dominik
Drahošová Jana
Halamková Alice
Hegenbart Vlastimil
Hlaváček Kryštof
Hřebcová Vlasta
Jelenová Kateřina
Mihulka Kamil
Pakosta Přemek
Petr Patrik
Rykalová Lenka
Savruk Jiří
Solil Dominik
Stachová Michaela
Štěpánková Tereza
Vican Vojtěch
Vilímek Václav
Vopařil Šimon
Voženílek Lukáš
SOŠ, Třída S 3
SOŠ, Třída S 3
Bezdička Petr
Borková Sabina
Jiřík Petr
Kaizrlík Jan
Karlíček Jakub
Kučera Martin
Lenoch Dominik
Lukes Adam
Maier Miroslav
Martínek Tomáš
Rožková Magdaléna
Vojtíšek Martin
Vondráček Lukáš
Voralová Monika
SOŠ, Třída SI 4
SOŠ, Třída SI 4
Bureš Jan
Harvan Ondřej
Chytil Tomáš
Jandera Erik
Koníř Jan
Korbel Daniel
Lichtag Michal
Ludvík Michal
Majerník Patrik
Martinková Jana
Mokrejš Filip
Nadrchal Radek
Navrátil Jan
Němec Jan
Odvalil Miroslav
Pavliš Jaroslav
Rašovský Josef
Roháček David
Schmidt Jakub
Spilko Ondřej
Starý Josef
Svoboda Jiří
Šafář Jan
Štolfa Filip
Štorek Jan
Švandová Barbora
Švecová Michaela
Zavřelová Michaela
SOU, Třída 1.ITV
SOU, Třída 1.ITV
Bakeš Michal
Bartizal Václav
Bor Roman
Brychta Radim
Černý Jakub
Gašparek David
Havran Jakub
Horníček Jakub
Houdek Lukáš
Kačmazov Rustam
Krátký Radim
Kučera Martin
Langer Filip
Leskour Petr
Murín Martin
Nováček Miloslav
Novák Michal
Pecka Kamil
Petr Lukáš
Plch Dominik
Rožek Jiří
Řehák Dominik
Sečka Václav
Šalomon Josef
Šimáček David
Škrába Daniel
Špringer Marek
Šustík Vojtěch
Urban Petr
Vágner Martin
Volf Jakub
Vrabcová Kateřina
Zavadil Martin
SOU, Třída 2.ITZ
SOU, Třída 2.ITZ
Barcal Vladimír
Bureš Robert
Hladík Jan
Jelínek Roman
Král Tomáš
Lacman Martin
Němečková Nikol
Pecháček Josef
Pejcha Jiří
Pelikán Nikola
Procházka Tomáš
Smutný Zdeněk
Šplíchal Lukáš
Večeře Vojtěch
Zítek Lukáš
SOU, Třída 3.ITVZ
SOU, Třída 3.ITVZ
Bednář Jakub
Blaschke Luděk
Blažej Michal
Dobruský Martin
Hašek Jan
Chudoba Jaromír
Jíhlavec Jiří
Jirout Michal
Křivánek Jan
Kučera Jakub
Mahurskyy Vladyslav
Mlejnek Aleš
Mráz Martin
Novák Martin
Pešek Michal
Prachař Alexandr
Roun Aleš
Schlosser Pavel
Šulc Jakub
Velinský Radek
Vyskočil Martin
Zika Jiří
VOŠ, Třída VOŠ 1
VOŠ, Třída VOŠ 1
Babej Jan
Bečička Martin
Beneš Milan
Boniš Radek
Haleš Martin
Holubová Iveta
Hrozek Jakub
Jančík Jan
Kozel Martin
Míšek Martin
Pirkl Tomáš
Pokorná Nikola
Richtr Vojtěch
Sedlický Martin
Štěrba Daniel
Švandová Aneta
Švarc Jaroslav
Václavů Pavel
Zifčák Pavel
VOŠ, Třída VOŠ 2
VOŠ, Třída VOŠ 2
Dědič Lukáš
Dočkal Filip
Fedrzel Patrik
Hemelík Patrik
Hušek Petr
Jehlička Dominik
Jetmar František
Kavková Pavlína
Kindl Ladislav
Kubík Adam
Kvapilová Barbora
Malínský Martin
Maršík Jan
Novák Lukáš
Novák Martin
Olič Miroslav
Perko Pavel
Řehák Zdeněk
Schwalb Šimon
Slavík Jiří
Talácko Vladimír
Vodvárková Žaneta
Zvára Dan
VOŠ, Třída VOŠ 3
VOŠ, Třída VOŠ 3
Brendl Ondřej
Čtvrtečková Andrea
Havlíčková Žaneta
Havlíková Tereza
Hrdý Michael
Michelsohnová Erika
Sikora Daniel
Stavianis Ondřej
Škorpil Jan
Šrajer Petr
Štos Jan
Teplý Tomáš
Vomočilová Markéta