Seznam žáků

žáci a studenti školy k 14. 9. 2017

SOŠ, Třída 1.A
SOŠ, Třída 1.A
Adámek Jiří
Dostál Vojtěch
Fric Šimon
Hejzlar Martin
Hofmanová Markéta
Kotrbová Adéla
Koutný Robin
Křížek Tomáš
Labová Lucie
Likařová Viktorie
Lisa Dominik
Menclíková Kateřina
Motyčková Anna
Onderka David
Pánek Michal
Peterka Filip
Pohorský Jan
Pokrupová Adéla
Polomčáková Karolína
Pořízková Veronika
Říha Lukáš
Sajdlová Lucie
Sobotka Filip
Sokolová Martina
Stehno Daniel
Stoklasa Ondřej
Šafařík Pavel
Šimek David
Šlezar Zdeněk
Uher Josef
Vávra Jan
SOŠ, Třída 2.A
SOŠ, Třída 2.A
Adámek Milan
Bečička Filip
Buben Jakub
Čapek Denis
Černá Vendula
Dobruský Martin
Doležal Jakub
Hánová Karolína
Harnach Dominik
Havryshchuk Vitaliy
Hendrych Daniel
Hondl Vojtěch
Choutka Martin
Kadrmas Martin
Karmazín David
Kolda Martin
Krýdová Markéta
Křeček Petr
Nekvindová Iveta
Novotný Tomáš
Peťovský Lukáš
Peťovský Tomáš
Pulkrábek Matyáš
Sekanina Lukáš
Soukalová Eliška
Šulc Jakub
Tichý Pavel
Tichý Petr
Vitásek Daniel
Vojta Radim
Zika Jiří
SOŠ, Třída SI3
SOŠ, Třída SI3
Andrle Sylor Jakub
Bachtík Tomáš
Barnet Adam
Čáslavský Radek
Červeňanský Jakub
Dejdarová Petra
Filipi Vojtěch
Hlaváček Kryštof
Hojka Vilém
Horák Pavel
Chudoba Pavel
Karlík Jan
Konstantinovič Vojtěch
Kuboušek Dominik
Kynclová Eliška
Málek Jan
Milostný Martin
Mlejnek David
Mokrý Marek
Morávek Daniel
Nováčková Michaela
Prušek Jiří
Rošková Adéla
Sajdl Lukáš
Šaldová Leona
Vacek Lukáš
Verešpej Josef
Vincenc Lukáš
Vodehnal Radek
Vorba Jan
SOŠ, Třída I4
SOŠ, Třída I4
Bednář Martin
Bláhová Valentina
Bollo Dominik
Drahošová Jana
Halamková Alice
Hegenbart Vlastimil
Hřebcová Vlasta
Jelenová Kateřina
Liga Jakub
Mihulka Kamil
Pakosta Přemek
Petr Patrik
Rykalová Lenka
Savruk Jiří
Solil Dominik
Stachová Michaela
Štěpánková Tereza
Vican Vojtěch
Vilímek Václav
Vopařil Šimon
Voženílek Lukáš
SOŠ, Třída S4
SOŠ, Třída S4
Bezdička Petr
Borková Sabina
Jiřík Petr
Kaizrlík Jan
Karlíček Jakub
Koníř Jan
Kučera Martin
Lenoch Dominik
Lukes Adam
Maier Miroslav
Martínek Tomáš
Rožková Magdaléna
Vojtíšek Martin
Vondráček Lukáš
Voralová Monika
SOU, Třída 1.ITZ
SOU, Třída 1.ITZ
Bardy David
Bardy Ivan
Bartizal Václav
Bartizal Vojtěch
Blažej Michal
Bok Adam
Drdaj Josef
Haviar Filip
Javůrek David
Košňar Jan
Křepelka Daniel
Lehký Jakub
Leskour Petr
Matějka Petr
Němec Damian
Novák Jakub
Pozdník Martin
Prachař Alexandr
Procházka Roman
Rejman Adam
Rouha Jaromír
Šolc Václav
Šteťár Daniel
Valíček Martin
Zerzán Jan
SOU, Třída 2.ITV
SOU, Třída 2.ITV
Gašparek David
Havran Jakub
Houdek Lukáš
Kučera Martin
Lacman Martin
Langer Filip
Murín Martin
Novák Michal
Pecka Kamil
Petr Lukáš
Rožek Jiří
Řehák Dominik
Sečka Václav
Šalomon Josef
Šimáček David
Špringer Marek
Šustík Vojtěch
Teplý Jaromír
Vrabcová Kateřina
Zavadil Martin
SOU, Třída 3.ITZ
SOU, Třída 3.ITZ
Barcal Vladimír
Bureš Robert
Hladík Jan
Jelínek Roman
Král Tomáš
Pecháček Josef
Pejcha Jiří
Pelikán Nikola
Procházka Tomáš
Smutný Zdeněk
Šplíchal Lukáš
Zítek Lukáš
VOŠ, Třída VOŠ1
VOŠ, Třída VOŠ1
Binko Marek
Hauptvogelová Edita
Havelka Lukáš
Hrdlička Libor
Kapoun Vít
Lavický Tomáš
Odložil Jan
Petáková Denisa
Rozvadská Dominika
Šándor Petr
Tichý Ivo
Troníček Mikuláš
VOŠ, Třída VOŠ2
VOŠ, Třída VOŠ2
Babej Jan
Bečička Martin
Beneš Milan
Boniš Radek
Haleš Martin
Holubová Iveta
Hrozek Jakub
Jančík Jan
Kozel Martin
Langer Filip
Míšek Martin
Mládek Lukáš
Pirkl Tomáš
Pokorná Nikola
Richtr Vojtěch
Rybička Petr
Sedlický Martin
Štěrba Daniel
Švandová Aneta
Švarc Jaroslav
Václavů Pavel
Zelingerová Aneta
Zifčák Pavel
VOŠ, Třída VOŠ3
VOŠ, Třída VOŠ3
Dědič Lukáš
Dočkal Filip
Fedrzel Patrik
Hemelík Patrik
Hušek Petr
Jetmar František
Kavková Pavlína
Kindl Ladislav
Kubík Adam
Kvapilová Barbora
Malínský Martin
Maršík Jan
Novák Lukáš
Novák Martin
Olič Miroslav
Perko Pavel
Řehák Zdeněk
Schwalb Šimon
Slavík Jiří
Špičková Žaneta
Talácko Vladimír
Zvára Dan