Závody v přespolním běhu

pátek, 06 říjen 2017 08:55 | Mgr. Eva Odložilová

V úterý 3. 10. se družstva chlapců i dívek naší školy zúčastnila okresního kola v přespolním běhu. Závod se běžel v Chocni na poměrně obtížné členité trati za značně šíleného deštivého počasí. Družstvo dívek ve složení K. Menclíková, M. Rožková, M. Krýdová, T. Štěpánková, L. Rykalová a V. Černá se v konkurenci 7 družstev umístilo na 4. místě. Nejlépe si vedla K. Menclíková, která doběhla na 18. místě. Družstvo chlapců (V. Vilímek, M. Kadrmas, D. Harnach, M. Dobruský, J. Pohorský a D. Čapek) skončilo společně s družstvem OA a SOS CR Choceň na 7.-8. místě před družstvem ISŠT Vys. Mýto. Nejlépe se umístil V. Vilímek – doběhl na 25. místě v konkurenci 50 závodníků. Všichni závodníci podali výborné výkony a vítězstvím bylo už to, že se na rozbahněné trati nikdo nezranil.