Učíme i před kamerou

středa, 18 březen 2020 12:06 | Ing. Jiří Skalický

Aktuální mimořádná situace si vyžádala na všech školách velké změny. Možná by se mohlo zdát, že mají studenti i učitelé prázdniny, ale skutečnost je většinou zcela jiná. 

Díky velkému osobnímu nasazení vyučujících i spolupráci studentů se na naší škole podařilo zajistit výuku alespoň v omezené míře. Ta nyní probíhá dokonce i před kamerou, kdy se celá třída virtuálně schází se svým vyučujícím pomocí videokonferencí. K tomu je řada studijních materiálů a úkolů předávána v online systému, který na naší škole využíváme již řadu let.

Ač je před námi ještě mnoho otazníků a problémů, máme velkou radost z toho, že je odezva studentů výborná.

V této nelehké době se snažíme i my dělat maximum pro to, abychom zajistili vzdělání všem, kteří o něj stojí. Věříme, že se nám to bude úspěšně dařit i doma před webkamerou.