Turnaj ve hře League of Legends zná vítěze

středa, 05 červen 2019 23:59 | Mgr. Ivana Bejblíková

Ve středu 22. 5. patřily učebny výpočetní techniky příznivcům virtuálních soubojů. Na tradiční jarní turnaj v počítačové hře League of Legends dorazilo dvanáct pětičlenných týmů z deseti základních škol z celého Pardubického kraje.

Svou schopnost komunikace, strategie a týmové spolupráce nejlépe předvedli zástupci ze ZŠ Bratří Čapků z Ústí nad Orlicí (tým „JNP“), kteří v napínavém finále porazili favority soutěže „Toxic Poros“ ze ZŠ Holice. O třetí místo statečně, ale neúspěšně, bojovali „Namikaze“ ze ZŠ Brněnec s nakonec bronzovými „FF15“ ze ZŠ Komenského ve Skutči.

Vítězům samozřejmě gratulujeme, avšak dík za férový přístup ke hře a vytvoření úžasné atmosféry patří nejenom jim, ale i ostatním týmům. Doufáme proto, že jsme se s většinou soutěžících neviděli naposled a znovu se setkáme na turnaji v příštím roce.