Turnaj SŠ v počítačové hře League of Legends

čtvrtek, 01 září 2016 22:40 | Mgr. Ivana Bejblíková, Bc. Radek Tesař

Přesně týden po žácích základních škol zasedli před počítače středoškoláci.

Čtrnáct týmů změřilo své síly tradičně ve hře League of Legends. Souboje byly plné napětí a zvratů. Bez problémů prošel turnajem pouze tým „CJ KS=“ ve složení Jan Hašek, David Jiroušek, Milan Ulrych (všichni stavebka Vysoké Mýto), David Komůrka, Jakub Dostál (oba ISŠT Vysoké Mýto) a poté, co porazil i vítěze předcházejících ročníků tým „SuckerBádi“, vystoupal zaslouženě na pomyslnou zlatou příčku. Druhé místo obsadil již zmíněný tým „SuckerBádi“ (Václav Novák, Lukáš Bělohlávek, Jan Surma, Vojtěch Filipi, Vojtěch Brunclík) a třetí místo tým „PocketOfSalt“ (Pavel Chudoba, Dan Sedlák, Štěpán Kapucián, Kryštof Holub, Daniel Molnár). Všem zúčastněným děkujeme za bezva atmosféru a již teď se těšíme na další ročník.