Truhlářská soutěž Zlatý čep 2017

pondělí, 04 prosinec 2017 22:00 | Bc. Kamil Vimr

V pátek 1. 12. 2017 proběhl již čtvrtý ročník tradiční truhlářské soutěže Zlatý čep. Opět se zúčastnily všechny ročníky učebního oboru truhlář. Úkolem bylo zhotovit pomocí klasického ručního nářadí konstrukční spoj – čep a dlab. Všichni zúčastnění se k úkolu postavili velice zodpovědně a zhotovené spoje byly velice kvalitní. Hodnotící porota z řad učitelů odborného výcviku měla velice těžkou práci a výsledky, které byly velice vyrovnané, vypadají takto :

  1. místo – David Gašparek – 2. T, cena: přímočará pila
  2. místo – Václav Sečka – 2. T, cena: příklepová vrtačka
  3. místo – Jakub Novák – 1. T, cena: šroubovák - aku

Vítězům patří velká gratulace a již teď se těšíme na pátý ročník!!!

Velké poděkování směřuje také k městu Vysoké Mýto za finanční příspěvek.