Studentská soutěž o nejlepší ztvárnění mostního objektu

úterý, 09 červen 2020 09:06 | Ing. Stanislav Skalický

Tak jsme zkusili něco nového! Ve spolupráci se Sdružením pro výstavbu silnic jsme vyhlásili soutěž o nejkrásnější model mostu. Velikost modelu byla stanovena obrysem formátu A3, materiál klasický: špejle, papír, karton, provázek, lepidlo apod. Termín odevzdání byl stanoven na 13. března 2020 s tím, že výsledky budou vyhlášeny a studenti oceněni do konce měsíce března. "Corona" však naše plány poněkud zhatil. Tedy hodnocení proběhlo až nyní a studenti své odměny obdrželi  2. června. První cenu (mobilní telefon Xiaomi) věnovalo Sdružení pro výstavbu silnic, ceny za druhé a třetí místo (mikina s logem školy a několik drobností) věnovala naše škola. Doufám, že se ceny líbily a že se příští rok zapojí více studentů.

Výsledky soutěže:

1. místo - Ondřej Stoklasa (třída SI3)

2. a 3. místo (naprosto shodný počet hlasů) - Kateřina Menclíková (SI3) a Jiří Prušek (SI4)