Sportovní kurz 2.A na Pastvinách

pondělí, 18 září 2017 21:45 | Mgr. Ivana Bejblíková

Ve dnech 6. až 9. září se celá naše třída vydala na sportovní kurz na Pastvinách. Zúčastnili jsme se volejbalového a ringového turnaje, zastříleli si ze vzduchovek, vyzkoušeli kánoe, běželi přespolní běh a předposlední den proběhla celodenní túra na Zemskou bránu. Celý kurz se mi líbil, a přestože počasí dost zlobilo, náramně jsme si to tam užili.

Eliška Soukalová, 2.A

Na sportovním kurzu se mi nejvíce líbilo kolektivní nasazení a nápady na hry od učitelů. Moc jsem si užil jízdu na kánoích a dále také týmový volejbal na místním hřišti. Byli jsme i na celodenním výletě na Zemské bráně. Cesta sice ubíhala rychle, ale po delší době na nás už doléhala únava a vysílení. Každopádně je dobře, že škola takové akce pořádá, lépe se tu lidi poznají a zjistí, co komu jde.

Jiří Zika, 2.A

Na sportovní kurz jsme vyrazili ve středu dopoledne a na Pastviny dojeli chvíli před obědem. Spaní a počasí by sice mohlo být lepší, ale program jsme si náležitě užili. Super byly kánoe, na těch jsem byl poprvé. Čekal nás i přespolní běh, na který se samozřejmě nikomu moc nechtělo, ale nakonec jsme běhali úplně všichni, někteří i delší trasu, než měli vytyčenou J. Hry se nám líbily o dost víc, turistika zas tak moc zábavná nebyla. V sobotu jsme dorazili domů sice unavení, ale spokojení.

Matyáš Pulkrábek, 2.A