Soutěž v anglickém jazyce

pondělí, 10 prosinec 2018 23:06 | Mgr. Jitka Nádvorníková

Ve čtvrtek 29. listopadu se naši studenti zúčastnili v Lanškrouně soutěže v anglickém jazyce „ENJOY ENGLISH“.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V kategorii 1. a 2. ročníky středních odborných škol jsme měli pět želízek v ohni. Bohužel mezi posledních deset nejlepších (v písemném testu) se nikomu z našich studentů nepodařilo probojovat, skončili jen bod či dva za vysněnou hranicí postupu. Myslím si ale, že 14. místo Karolíny Polomčákové z 2.A a 16. místo Michala Zajace z 1.A jsou výborným výsledkem v konkurenci 40 soutěžících. Ve starší kategorii nás reprezentovala pouze Eliška Soukalová. V tvrdé konkurenci nakonec vybojovala 22.místo.

Všem studentkám a studentům děkuji za snahu a bojovného ducha.

 

Soutěžící studenti:

Šimon Stříteský, Matěj Vtípil, Michal Zajac – 1.A

Karolína Polomčáková, Veronika Pořízková – 2. A

Eliška Soukalová – SI3