Soutěž truhlářů "Zlatý čep"

pondělí, 10 prosinec 2018 23:29 | Bc. Kamil Vimr

V pátek 7. 12. 2018 proběhl již pátý ročník tradiční truhlářské soutěže Zlatý čep. Opět se zúčastnily všechny ročníky učebního oboru truhlář. Úkolem bylo zhotovit pomocí klasického ručního nářadí konstrukční spoj – čep a dlab. Všichni zúčastnění se k úkolu postavili velice zodpovědně a zhotovené spoje byly velice kvalitní. Hodnotící porota z řad učitelů odborného výcviku měla velice těžkou práci a výsledky, které byly velice vyrovnané, vypadají takto:

  • 1. místo, Tomáš Chadima – 1. T, cena: přímočará pila
  • 2. místo, Jaromír Rouha – 2. T, cena: přímočará pila
  • 3. místo, Kateřina Vrabcová – 3. T, cena přímočará pila

Vítězům patří velká gratulace za předvedené výkony!!!

Velké poděkování směřuje také k městu Vysoké Mýto za finanční příspěvek.