Školní turnaj ve futsalu

neděle, 07 červenec 2019 17:09 | Mgr. Eva Odložilová

Je středa 26. 6., ve škole už není nic moc na práci, venku je přes 30 °C, v tělocvičně po ránu mnohem příjemněji a 5 družstev nastupuje do turnaje ve futsalu. Hraje se systémem každý s každým. Každou třídu zastupuje jedno družstvo – pouze třída 2.A vyčerpaná po exkurzi není schopna tým sestavit. Situaci zachraňují prváci, kteří na poslední chvíli dávají dohromady i druhý tým. S postupujícím časem se z tělocvičny stává sauna, ale na hře většiny družstev to není znát. Hned od začátku svými výkony překvapuje tým 1. ITZ, který celým turnajem prochází bez porážky a zaslouženě vítězí. Na druhém a třetím místě se po urputných bojích umisťují týmy 1.A/2 a 1.A/1. Čtvrté místo patří týmu 2. ITZ (který jediný dokázal s 1. ITZ alespoň remizovat) a na pátém místě končí (překvapivě) družstvo SI3.

Všechny týmy podaly velmi pěkné výkony. Podmínky vůbec nebyly jednoduché, ale přesto se turnaj vydařil, všichni zúčastnění si skvěle zahráli a i rozhodčí předvedli dobrou práci.

Gratulujeme a děkujeme.