Školní turnaj ve florbale

úterý, 04 prosinec 2018 23:03 | Mgr. Eva Odložilová

Ve středu 28.11. se v tělocvičně školy konal školní turnaj ve florbale. Přihlásilo se 10 družstev, ale nakonec se do bojů zapojilo jen 9 týmů reprezentujících jednotlivé třídy a učitele, protože družstvo dívek se nedostavilo. Hrálo se na 2 prohry a očekávaly se urputné boje především mezi družstvy SI3 a 3ITV.  Oba týmy na sebe narazily až v 9. zápase a vítězně z něj vyšli hoši 3ITV. Jenže v dalším zápase o postup do finále podlehli družstvu SI4 a spadli do pavouka jednou poražených, kde opět narazili na tým SI3. Z tohoto velmi urputného boje vzešel 2. finalista – SI3. Ve finále SI4-SI3 zvítězili chlapci z SI3. Družstvo SI4 skončilo druhé a 3ITV třetí.  Pěkné výkony předvedly i ostatní týmy. Družstvo 2ITZ se se dvěma vítězstvími umístilo na 4. místě, následovalo družstvo učitelů a tým 1A s jednou výhrou a ani jednou se nepodařilo zvítězit chlapcům z VOŠ3, 2A a 1ITZ.

Zápasy opět proběhly v relativně přátelské atmosféře, ráda bych poděkovala všem zúčastněným za hladký průběh turnaje. A speciální dík patří hochům, kteří se chopili funkce rozhodčích.