První týden na nové škole a hned tak nabitý program

pátek, 20 září 2019 14:09 | vzkazy od žáků z 1.A a 1.B

Dva dny na seznámení se s novým školním prostředím a vyřízení nutných formalit stačily. Hned poté se studenti prvních ročníků maturitního oboru vydali na tradiční adaptační kurz. Pod vedením zkušených lektorů z Akademik centra UP Olomouc prožili ve Studenecké zátoce na Pastvinách tři dny plné různorodých činností.

Jak pobyt hodnotí sami studenti?

„Na adaptačním kurzu se mi líbilo. Měli jsme málo volného času, ale dobře jsme se seznámili.“

Milan Minář, 1.A

„Adaptační kurz byl velice povedený, zábavný a stmelující. Jen za pouhé dva dny jsme se sblížili skoro se všemi, které jsme do nynějška neznali. Lektoři, kteří se nám představili jako agenti, byli milí, moc přátelští a měli krásně připravené různé aktivity, ve kterých jsme mezi sebou museli komunikovat. I když jsme se skoro nezastavili, nemyslím si, že to někomu vadilo.“

Štěpán Vacl, 1.B

„Na adaptačním kurzu se mi líbilo. Bylo tam moc aktivit a málo volného času. Aktivity ale byly zábavné. Dobrá věc byla, že jsme se všichni poznali.“

Jan Paclík, 1.A

„Na adaptačním kurzu se mi i přesto, že bydlím nedaleko od Pastvin, líbilo. Vedoucí nás vedli k tomu, abychom se bavili s ostatními spolužáky, a tím se vzájemně poznávali. Program byl tak nabitý, že nám moc volného času nezbývalo.“

Matěj Frank, 1.A