Přijďte si vyzkoušet přijímací testy nanečisto

pátek, 21 prosinec 2018 17:51 | Ing. Vladimír Richtr

V dnech 12. a 15. dubna 2019 bude i na naší škle probíhat přijímací řízení ke studiu na čtyřletý obor vzdělávání - stavebnictví. Jeho součástí budou testy z českého jazyka a matematiky. 

Abychom ti v tomto čase co nejvíce pomohli, budeš si moci přijímací testy u nás vyzkoušet v reálném prostředí a čase, seznámíš se s formou zadávání i formulováním úkolů. V průběhu tohoto zkušebního dne se ti budou věnovat naši učitelé, kteří se s tebou podělí o své zkušenosti a poradí v případě nejasností.

Přijímací testy nanečisto proběhnou v hlavní budově školy na ulici Komenského ve středu 23. ledna 2019 od 8.00 hodin, výsledky se dozvíš ještě ten den.

 

Na uvedený termín se můžeš přihlásit do pondělí 21. ledna 2019 a to nejlépe vyplněním tohoto formuláře, případně telefonicky na čísle 465 420 314 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na tebe.

Odkazy, co se hodí: